Počet položek: 0 0 Kč

Teplovzdušná krbová kamna Kratki KOZA TITAN GLASS panoramatické sklo DOPRAVA ZDARMA

Kratki KOZA TITAN GLASS panorama

kliknutím zvětšíte
teplovzdušná krbová kamna Kratki KOZA TITAN GLASS panoramatické sklo DOPRAVA ZDARMA
teplovzdušná krbová kamna Kratki KOZA TITAN GLASS panoramatické sklo DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová kamna Kratki KOZA TITAN GLASS panoramatické sklo DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová kamna Kratki KOZA TITAN GLASS panoramatické sklo DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová kamna Kratki KOZA TITAN GLASS panoramatické sklo DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová kamna Kratki KOZA TITAN GLASS panoramatické sklo DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová kamna Kratki KOZA TITAN GLASS panoramatické sklo DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová kamna Kratki KOZA TITAN GLASS panoramatické sklo DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová kamna Kratki KOZA TITAN GLASS panoramatické sklo DOPRAVA ZDARMAteplovzdušná krbová kamna Kratki KOZA TITAN GLASS panoramatické sklo DOPRAVA ZDARMA
ks
doprava zdarma
Kód:KOZA/TITAN/G/R
Výrobce:Kratki
Cena s DPH : 38 748 Kč
DPH:21 %
Sleva:5 284 Kč
Původní cena s DPH:44 032 Kč
Dostupnost:2 týdny
Výkon: 11 kW
Kouřovod : 150 mm
Hmotnost: 148 kg

KOZA TITAN GLASS panorama jsou ocelová kamna se zaoblenou přední stranou a panoramatickým sklem, která umožňuje sledovat oheň z více úhlů. Je to skvělé řešení pro lidi, kteří chtějí skutečné teplo domova, ale nemají mnoho prostoru. Velkoformátové panoramatické prosklení spolu s velkým topeništěm umožňují atraktivní pohled na oheň. Moderní technické řešení zaručuje hospodárné a ekologické spalování.  Kamna jsou navržena speciálně pro nejnáročnější zákazníky, vzbuzují vášeň, přitahují pozornost svojí originalitou a čistotou formy. Moderní design je zdůrazněn prosklením typu GLASS s černým dekorem, překrývajícím rám dvířek.

Topeniště je velmi dobře utěsněno a kamna jsou osazena hrdlem pro přívod externího vzduchu (pr.100mm, připojení spodní nebo zadní stranou), což umožňuje použití i v objektech s rekuperací. Kamna TITAN splňují požadavky Ekodesignu a německého standardu BImSchV2, určujícího limity emisí CO. Topeniště je vyloženo speciální vyzdívkou TERMOTEC z keramického žárobetonu, který akumuluje teplo a zvyšuje teploty v topeništi. Systém dvou deflektorů prodlužuje dráhu spalin a zvyšuje účinnost spalování, zaručuje lepší využití energie a minimalizaci emisí škodlivých látek do atmosféry. Nastavení výkonu se provádí jedním prvkem, ovládajícím přívodní klapku, což eliminuje případné chyby obsluhy. Mechanismus je velmi tichý a spolehlivý. Do topeniště je vzduch přiváděn třemi cestami – primární pod rošt, sekundární jako vzduchová clona na oplach skla dvířek (který znesnadňuje usazování nečistot) a terciální otvory v zadní stěně topeniště.

 

Údržba kamen TITAN je snadná díky vyjímatelnému roštu a popelníku, obsluhu a přikládání usnadňuje speciální děrovaná rukojeť, která přenáší méně tepla a také snížené dno topeniště. Vývod kouřovodu na horní i zadní straně kamen rozšiřuje možnosti instalace podle Vašich potřeb.

 

Technické parametry:

jmenovitý výkon  11kW

rozsah výkonu  8-14kW

účinnost  80%

rozměry  VxŠxH 1137x530x475mm   

průměr kouřovodu    150mm

hmotnost  148kg

palivo    dřevo

materiál    ocel

vystýlka topeniště  Termotec

emise prachu  18mg/Nm3

emise CO (při 13% O2)    0,1%

hmotnostní průtok spalin 10 g/s   

teplota spalin  270°C

Potřebujete poradit ? teplovzdušná krbová kamna Kratki KOZA TITAN GLASS panoramatické sklo DOPRAVA ZDARMA

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam